(071) 347 92 68 - 69 - 70, Biuro kom. 516 293 322, Warsztat kom. 517 922 948 poczta@promasz.pl

Hydroakumulatory, pompy ORSTA

Posiadamy w sprzedaży elementy hydrauliki siłowej produkcji dawnej firmy ORSTA HYDRAULIK – między innymi: pompy i silniki zębate, wkłady do pomp promieniowo-tłokowych, hydroakumulatory i przepony gumowe do hydroakumulatorów.

 

5

Ciśnienie nominalne : 16 MPa

5

Ciśnienie wstępne gazu : p1 max = 12 MPa

5

Maksymalne ciśnienie robocze : p2 max = 16 MPa

5

Minimalne ciśnienie robocze : p3

5

Przy p1 < = 4 MPa dopuszczalne jest całkowite opróżnienie oleju podczas pracy ciągłej.

 • Napełniacz hydroakumulatorów ORSTA
 • Zawór do hydroakumulatorów ORSTA
 • Hydroakumulator ORSTA 1.0/16
 • Hydroakumulator ORSTA 2.5/16
 • Hydroakumulator ORSTA 6.3/16
 • Hydroakumulator ORSTA 10.0/16
 • Hydroakumulator ORSTA 25.0/16
 • Przepona hydroakumulatora 1.0 L
 • Przepona hydroakumulatora 2.5 L
 • Przepona hydroakumulatora 6.3 L
 • Przepona hydroakumulatora 10.0 L
 • Przepona hydroakumulatora 25.0 L
1. Zbiornik ciśnieniowy
2. Pęcherz gumowy z elementami zamykającymi
3. Komora gazowa
4. Komora cieczowa
5. Pierścień oporowy
6. Pokrywa
7. Króciec przyłączeniowy dla cieczy
8. Króciec do przyłączania urządzenia napełniającego
10. Kołpak uszczelniający
11. Pierścień gwintowany
12. Punkt przeprowadzania kontroli szczelności
13. Punkt przeprowadzania kontroli szczelności przy nakręconym kołpaku uszczelniającym
14. Pierścień okrągły
15. Zawór gazowy

Elementy hydrauliki siłowej ORSTA

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większości różnorodnych gałęzi przemysłu, w tym na przykład maszynowego, górniczego, budowlanego czy motoryzacyjnego, bez hydrauliki siłowej. Urządzenia hydrauliczne pozwalają na realizację rozmaitych, nawet najbardziej wymagających prac, ale nie byłoby to możliwe bez wysokiej klasy komponentów wykonanych z trwałych materiałów i cechujących się niezawodnym działaniem. Te zaś zapewniają wyłącznie cenieni producenci, tacy jak ORSTA HYDRAULIK, natomiast w naszej firmie oferujemy produkty tej marki. Od hydroakumulatorów po pompy — zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Hydroakumulatory ORSTA

Podstawowym elementem oferty firmy PROMASZ obejmującej produkty marki ORSTA HYDRAULIK są hydroakumulatory, a także ich części. Zajmujemy się sprzedażą różnorodnych modeli, w tym 1,0/16, 2,5/16, 6,3/16 czy 25,0/16, ponieważ chcemy, by każdy Klient znalazł tutaj wariant dostosowany do swoich potrzeb. Ponadto proponujemy również zawory do hydroakumulatorów ORSTA, napełniacze, a także przepony o pojemności od 1 do 25 litrów. To sprzęt najwyższej jakości, który znakomicie sprawdzi się w pracy w każdych, nawet szczególnie wymagających warunkach, na przykład w wyspecjalizowanych zakładach przemysłowych.

Pompy ORSTA i wiele więcej

ORSTA HYDRAULIK to renomowana marka elementów hydrauliki siłowej cieszących się zaufaniem przedsiębiorców z różnorodnych branż. Obejmują one nie tylko hydroakumulatory i ich komponenty, ale również odmienne produkty z tej dziedziny, dlatego w naszej firmie proponujemy między innymi wysokowydajne pompy. To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Klientów poszukujących sprawdzonych części do hydrauliki siłowej od ORSTA HYDRAULIK — zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia całego asortymentu produktów.

ORSTA — sprawdzone komponenty hydrauliki siłowej

Skorzystanie z oferty cenionego producenta elementów hydrauliki siłowej, takiego jak ORSTA HYDRAULIK, to pewność wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości oraz niezawodności działania hydroakumulatorów, pomp, silników czy innych produktów. Równie duże znaczenie ma zdecydowanie się na zakup części u zaufanego dystrybutora — nasza firma funkcjonuje zaś na rynku już od bardzo wielu lat, ciesząc się niezmiennym uznaniem Klientów. Są Państwo zainteresowani zamówieniem komponentów marki ORSTA? Zapraszamy!