(071) 347 92 68 - 69 - 70, Biuro kom. 516 293 322, Warsztat kom. 517 922 948 poczta@promasz.pl

Uszczelnienia  HYDRAULICZNE i pneumatyczne

Uszczelnienia

Jesteśmy producentem uszczelnień do hydrauliki siłowej z wieloletnim doświadczeniem w branży, ponieważ funkcjonujemy na rynku już od 1987 roku. Spółdzielnia PROMASZ specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu uszczelniaczy siłowników pneumatycznych, a także wysokiej jakości uszczelnień do szerokiego zastosowania. Tym, co nas wyróżnia, jest nie tylko bogaty asortyment produktów, ale również szybkości i terminowość podejmowanych działań. Co ważne, wszystkie uszczelnienia pneumatyczne wykonujemy z wykorzystaniem technologii Seal-Jet, która pozwala nam na tworzenie precyzyjnych, a zarazem trwałych produktów. W sklepie internetowym PROMASZ znajdziesz uszczelnienia w rozmiarze od 4 mm aż do 520 mm. Dodatkowo podejmujemy się również wykonywania większych uszczelek na indywidualne zamówienie.

Uszczelniacze siłowników pneumatycznych i nie tylko — jaka jest ich rola?

Zadaniem, jakie stoi przed tego rodzaju akcesoriami, jest szczelne utrzymywanie w danym systemie ciśnienia gazu. Powinien on być również odizolowany od otoczenia czy możliwego działania ciał obcych, które stanowią potencjalne zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia. W jaki sposób wykorzystuje się więc uszczelniacze siłowników pneumatycznych na co dzień? Ze względu na ich wszechstronność są stosowane w przemyśle papierniczym i stoczniowym, branży tekstylnej, transporcie, telekomunikacji oraz w wielu innych obszarach. Sprawdź oferowane przez nas akcesoria, ciesząc się niezawodnym uszczelnieniem elementów instalacji już dziś!

PROMASZ — uszczelnienia pneumatyczne na wyciągnięcie ręki

Nasz sklep wyróżnia się wyjątkowo rozbudowanym asortymentem produktów, wśród których znajdziesz wysokiej jakości uszczelnienia tłoczyskowe i tłokowe, zgarniacze, pierścienie prowadzące i oporowe, a także statyczne oraz obrotowe uszczelki. Ponadto zdając sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań Klientów, oferujemy też profesjonalne wsparcie w przypadku tworzenia produktów według indywidualnych wytycznych. Cenisz sobie ekspresową obsługę, fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki cenowe? Gwarantujemy, że w PROMASZ znajdziesz coś w sam raz dla siebie!

Oferujemy uszczelniacze siłowników pneumatycznych do różnych zastosowań, a także kompleksowe wsparcie w zakresie doboru właściwych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy!